Darbnīca: Mirklis sev - pierakstu blociņa apgleznošana


Darbnīca īpaši piemērota tiem kam nepieciešams miera mirklis no ikdienas skrējiena. Īpaši tiem, kam patīk veikt pierakstus par redzēto un piedzīvoto, jo pēc darbnīcas iegūsi pats savu unikālo un īpašo piezīmju blociņu. Un visbeidzot, cilvēkiem kuri grib caur radošiem procesiem mierpilni pavadīt laiku. Un pats foršākais, Tev nav jābūt nekādai mākslas bagāžai un pieredzei.

  • Darbnīcas ilgums: ap 3h
  • Dalībnieka vēlamais vecums: sākot no 15 gadiem
  • Darbnīcas dalībnieku skaits: līdz 15 cilvēkiem

Darbnīca izdaiļos kā privātu ballīti -vecmeitu ballīti, dzimšanas dienu,- tā var būt daļa no kooperatīvā pasākuma, sieviešu nometnes, festivāli.

!!! Pasākuma organizatoriem jānodrošina pieeja ūdenim.  

Dalībnieku pārdomas par piedzīvoto:

Solveiga

Brīnišķīgs pasākums, atbilstoši pasākuma nosaukuma - meditācija. 2 stundu laikā domas tika atslēgtas no ikdienas lietās un nelietām......Paldies, ka rīkojat šādus pasākumus! 

Inga

Kopumā pasākums ļoti patika. Laiks paskrēja nemanot. Sākumā bija grūti "piešauties" krāsām un pašai punktēšanas tehnikai, bet pēc tam ar gala rezultātu biju ļoti apmierināta. Ko vēl gaidīju? - Gribējās vairāk dzirdēt par to, ko manis veidotais darbiņš runā par mani, kā tas varētu palīdzēt iedziļināties sevī.

Ilona

Piedalījos pirmo reizi šāda veida darbnīcā, patika mierīguma sajūta, iegremdēšanās tajā ko dari, pozitīvas sajūtas un enerģija no darbnīcas vadītājām. Paldies meitenēm par visu!


Raksti vai zvani, lai uzzinātu par cenu!

Uzbur skaistas atmiņas sev un savējiem, un es Tev tajā palīdzēšu - iepazīsties ar manis piedāvātajām darbnīcām, raksti lai izrunātu vislabāko tieši priekš Tevis.

Kopā uzburto atmiņu galerija