Solveiga:

Brīnišķīgs pasākums, atbilstoši pasākuma nosaukuma - meditācija. 2 stundu laikā domas tika atslēgtas no ikdienas lietās un nelietām......Paldies, ka rīkojat šādus pasākumus!

- par darbnīcu "Mirklis sev" 

Inga:

Kopumā pasākums ļoti patika. Laiks paskrēja nemanot. Sākumā bija grūti "piešauties" krāsām un pašai punktēšanas tehnikai, bet pēc tam ar gala rezultātu biju ļoti apmierināta. Ko vēl gaidīju? - Gribējās vairāk dzirdēt par to, ko manis veidotais darbiņš runā par mani, kā tas varētu palīdzēt iedziļināties sevī.

- par darbnīcu "Mirklis sev"

Ligita:

Liels paldies par šādu meistardarbnīcu. Lai arī man nebija nekādas saistības ar mākslu, tomēr šeit varēju izpausties. Darbojoties varēja nedomāt par citām lietām, bet koncentrēties uz gleznošanu, līdz ar to laiks paskrēja ļoti ātri, bet pāri visam tā bija arī ļoti laba atpūta no ikdienas darbiem, rūpēm! Vēlreiz liels paldies! Noteikti vēlreiz vēlētos apmeklēt šādu darbnīcu! Liels paldies Tev Elīna un Tavām lieliskajām palīdzēm-Initai, Karlīnai!

- par darbnīcu "Mirklis sev" 

Ilona:

Piedalījos pirmo reizi šāda veida darbnīcā, patika mierīguma sajūta, iegremdēšanās tajā ko dari, pozitīvas sajūtas un enerģija no darbnīcas vadītājām. Paldies meitenēm par visu!

- par darbnīcu "Mirklis sev"


Arita:

PATIKA. Ļoti aizraujoši. Skaisti. Sirsnīgi. PALDIES Jums🤗

-par darbnīcu "Fantāzija par"

Daiga:

Paldies! Ļoti ļoti patika!

Emocijas- prieks, izbrīna un dziļa cieņa!

-par darbnīcu "Fantāzija par"


Ildze:

Paldies par jauko darbnīcu, tik ļoti patika radošā gaisotne, jaukas sarunas un jaunas zināšanas, iespaidojoties no darbnīcas, šogad taisu savādākus apsveikumus.

lai darbīgs, radošu ideju un cilvēku pilns pirmssvētku laiks.

Veiksmi vēlot Ilze

-par eglīšu rotājumu darbnīcu

Sarmīte:

Viss bija brīnišķīgi un interesanti.

Gaidu jaunas radošās darbnīcas!

-par darbnīcu "Fantāzija par"