Šeit atradīsi mūsu piedāvātās darbnīcas, BET atceries, ka varam radīt ko īpašu un piemērotu tieši Taviem svētkiem. Tāpēc, ja juties apjucis mūsu piedāvājumā - sazinies, un mēs radīsim darbnīcu tieši Taviem svētkiem un Tavam budžetam!  

Savi eglīšu rotājumi

Gaidot svētkus, radi noskaņas Eglīšu rotājumu radīšanas darbnīcā. Aizstāj veikala pirktos rotājumus, ar paša un sev mīļo cilvēku pagatavotiem. Lai ikreiz raugoties eglītē atmiņās atgriežas kopā pavadītais laiks. 

Uzzināt vairāk

Mākslinieks Tevī!

Uz koka pastkartēm veidojot papīra aplikāciju radīsim savas unikālās pastkaršu glezniņas. Pasākuma laikā katrs varēs sajusties mazliet kā Matiss vai Pikaso, radot oriģinālas un unikālas pastkartes, kuras iespējamas arī sūtīt pa Pasauli un Latviju, tā sagādājot negaidītu pārsteigumu kādam draugam vai radiniekam. 

Uzzināt vairāk

Punktiņ-mandalu miers Tevī

Atvilksim elpu no skrējiena un nodosimies relaksējošai pastkaršu gleznošanai izmantojot Aborigēnu cilts tehniku, kas Latvijā zināma kā punktošana.

Uzzināt vairāk

Mirklis sev - pierakstu blociņa apgleznošana

Ja ikdienā pieraksti savas sajūtas un novērojumus, tad šajā darbnīcā varēsi radīt savu sajūtu blociņu. Uz mirkli aizmirsties no rutīnas. 

Uzzināt vairāk

Mana pasaule gleznā

Darbnīcā izmantojot "dot art" tehniku radīsim gleznas, kas varēs rotāt Tavu mīļāko vietu mājās. Tā kā šī tehnika paņem visu Tavu uzmanību, tad Tevi sagaida miers un prāta restarts. 

Uzzināt vairāk

Stāsti gleznās

Papīra kolāžas tehnikā uz molberta veidosim gleznas. Ļausim fantāzijai uz audekla radīt stāstu kurš rotās Tavas mājas. 

Uzzināt vairāk