Par Satikšanos un mani

Satikšanās darbnīcu radošā burve esmu es Elīna, tomēr kopā ar mani vienmēr ir kāds brīnišķīgs un jauks palīgs. Dzīve man piespēlēja neparastas kārtis, kuru rezultātā lielu daļu sava laika esmu vērojusi sevi, cilvēkus man apkārt un meklējusi atbildes uz neatbildamiem jautājumiem. Pēc izglītības un interesēm esmu mārketinga speciāliste. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka septiņus gadus vadīju savu pirmo lolojumu zīmolu "Typical Latvian", bet nu ir pienācis laiks pāršķirt jaunu dzīves lapaspusi. Tagad esmu gatava radīt - atmiņas, sajūtas, saiknes, stāstus. Būšanu kopā un Satikšanos. 

Es vienmēr esmu gājusi neparastu ceļu, bet radot zīmolu "Satikšanās" šis ceļš kļūst vel neparastāks. Citi teiktu, tev tavā situācijā vadīt darbnīcas ir nepiemēroti, priekš radošiem pasākumiem vajag cilvēku dīzeli - skrējēju, to kas ir mūžīgā kustībā. Bet es zinu, ka var arī šādi - ar toleranci pret citiem un sevi, likt ieraudzīt cik bagātā pasaulē dzīvojam ar dažādiem cilvēkiem un viņu stāstiem. Stāstiem kas ir jāizstāsta...

Tāpēc zīmols "Satikšanās" radīs saiknes starp cilvēkiem radošās IZBRAUKUMA darbnīcās un pasākumos, sirsnīgās un atklātās LIVE sarunās. Mums ir jābeidz skriet pēc "nezināmā kā", un jāierauga vienam otrs. Ja šis Tevī rezonē, uzmeklē -rakstot, un bursim kopā kādu notikumu kas padarīs mūs iekšēji bagātākus.  

 

Draugi un sadarbības partneri:

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija - LSUA