DISTANCES LĪGUMS

Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā www.satiksanasdarbnicas.lv (SIA Typical Reģ.nr: 44103101923, Juridiskā adrese: Rīgas iela 25-14, Gulbene, Lv-4401) piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo pasākumu biļešu veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Piegādes veidi:

Biļetes tiek nosūtītas elektroniski rēķinā norādītajā e-pastā pēc apmaksas saņemšanas 3 dienu laikā. 

Apmaksa

Savus pasūtījumus varat apmaksāt šādos veidos:

  • Apmaksa ar bankas pārskaitījumu;

Izvēloties šo apmaksas veidu, uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins, kuru Jums jāapmaksā, veicot pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu. Maksājuma saņēmējs ir:

SIA Typical

Reģ.nr: 44103101923

Juridiskā adrese: Rīgas iela 25-14, Gulbene, Lv-4401

Bankas nosaukums AS Citadele banka

Bankas kods: PARXLV22

Konta nr. LV64PARX0016684220001

Pēc Jūsu pasūtījuma apmaksas saņemšanas, nosūtīsim pasākuma e-biļeti. 

Atbildība

Pasākuma atcelšanas gadījumā zīmols "Satikšanās" atmaksā biļetes nominālo vērtību atbilstoši LR likumdošanai un labai komercpraksei.

Zīmols neuzņemas atbildību par nozaudētām vai nozagtām biļetēm. Biļetes netiek dublētas, un netiek izsniegtas to kopijas.

Zīmols "Satikšanās" saskaņā ar Civillikuma 1773. un 1774. pantu neuzņemas nejaušības risku un biļetes nominālo vērtību neatmaksā gadījumos, kad pasākums atcelts nejauša notikuma vai nepārvaramas varas (karadarbība, dabas katastrofas, epidēmijas, nemieri, streiki, varasiestāžu akti u.c.) dēļ.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Kontakti:

SIA Typical (e-veikals: www.satiksanasdarbnicas.lv)

Reģ.nr: 44103101923

Juridiskā adrese: Rīgas ielā 25-14, Gulbene, Lv-4401

E-pasts: [email protected]

Tel: +371 26311552